• Konkursy przedszkolne i między-przedszkolne

• Zachęcamy do udziału w konkursach:
         -Ogólnopolskim Rodzinnym Konkursie Literacko- Plastycznym „Moja książeczka- bajeczka”  VI edycja

„Ja i moja bajka”

PRZEGLĄD LITERACKO – PLASTYCZNY

Przegląd dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców.

Cele przeglądu:

• promocja czytelnictwa
        • rozwój twórczej wyobraźni
        • wzbogacanie  słownictwa u dzieci
        • rozwój manualny dziecka
        • współdziałanie i wzmacnianie więzi dziecko-rodzic

Regulamin:

1. Przegląd polega na wymyśleniu i napisaniu bajki (prozą lub wierszem) – dziecko wymyśla bajkę wspólnie z rodzicem, rodzic bajkę spisuje (długość bajki, po przepisaniu na komputerze – maksymalnie do formatu A4), dziecko samodzielnie wykonuje ilustrację.
        2. Każdy uczestnik (dziecko + rodzic) może dostarczyć jedną pracę
        3. Każda praca powinna zostać podpisana imieniem i nazwiskiem. Proszę podać również wiek dziecka.
        4. Przestrzegając przepisów RODO prosimy o dostarczenie, wraz z pracą konkursową, wypełnionego załącznika. Prace bez załącznika nie będą dopuszczone do przeglądu.
        5. Na potrzeby przeglądu zostanie powołane jury, które oceni prace.
        6. W ocenie prac będą brane pod uwagę: zaangażowanie w pracę rodzica i dziecka, estetyka, wyobraźnia, zastosowane słownictwo.
        7. Uwzględniane będą 2 kategorie wiekowe: 3-4- latki i 5-6-latki.
        8. Autorzy prac otrzymają upominek a także pamiątkowe dyplomy.
        9. Rysunek dziecka wraz z bajką (przepisaną na komputerze) i z załącznikiem dostarczamy do Przedszkola Samorządowego nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

ul. Kozłowa 25 do grupy Jeżyki lub Sówki

1. Termin składania prac:  do 18.05.2023 r.
        2. Pytania: 790 771 782

Wszystkie dzieci i rodziców zachęcamy do udziału w przeglądzie i życzymy ciekawych pomysłów.

Organizatorzy: Iwona Grygorowicz, Alina Stadnicka, Urszula Korbut, Joanna Zamojska

RODO_do_konkursu_JA_I_MOJA_BAJKA_(1).docx