• Wnioski rekrutacyjne

• WNIOSKI O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSZKOLA W ZAKLEJONYCH KOPERTACH I WŁOŻYĆ DO WYZNACZONEGO DO TEGO CELU POJEMNIKA PRZY WEJŚCIU DO PLACÓWKI.

• Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022

• Rekrutacja do przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach rozpocznie się 24 lutego 2021 r. Rodzice będą mogli składać wnioski o przyjęcie ich dzieci do tych placówek do 5 marca 2021 r. Rekrutacja będzie odbywała się z wykorzystaniem systemu informatycznego.
            Więcej informacji w zakładce Dzieci i rodzice - INFORMACJE - Rekrutacja 2021/2022

• Pomoc rodzinie

• Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do korzystania z bezpłatnych konsultacji z psychologiem, na które można zapisywać się indywidualnie lub razem ze współmałżonkiem.

Do Państwa dyspozycji będzie psycholog który będzie pełnił dyżury w każdy wtorek od godz 15:00 do 18:00 zaczynając od 16.02.2021 r.

Umawianie wizyt prowadzone jest pod numerem telefonu 781 655 650

Porady udzielane będą w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32