• Uwaga rodzice!

• Informujemy, iż zgodnie z niniejszym rozporządzeniem została rozszerzona lista miejsc pracy rodziców , których dzieci mogą korzystać z usług przedszkola w okresie zawieszenia zajęć. W celu zgłoszenia dziecka do przedszkola zgodnie z zapisami w rozporządzeniu, należy wypełnić wniosek dostępny w przedszkolu.

Rozporzadzenie_MEiN_z_art_30b_26-03-2021.pdf

• Organizacja pracy

• Uwaga rodzice!. Od poniedziałku przechodzimy w tryb pracy zdalnej, W tym celu na Naszym Funpagu na facebooku zostały utworzone dwie podgrupy. Prosimy dołączać do grup, gdzie są Państwa dzieci. W przypadku, gdy w profilu nie ma imienia i nazwiska rodzica prosimy o informację, takie konta nie będą akceptowane bez wiadomości.

https://www.facebook.com/groups/369206507528701 - żabki, motylki

https://www.facebook.com/groups/150369566963766/ - misie, pszczółki, biedronki

• UWAGA RODZICE !!!

• W związku z ogłoszonymi obostrzeniami

w terminie od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. przedszkole zostanie zamknięte dla wszystkich dzieci z wyjątkiem rodziców pracujących w służbach medycznych i porządkowych ( m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Należy do dnia 26.03.2021 r. do godz. 13:00 zgłosić chęć korzystania z opieki przedszkolnej.

• Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia prosimy o podpisanie

i dostarczenie do przedszkola oświadczenia woli przyjęcia dziecka

w terminie do 29 marca 2021 r. do godz. 15.00:

• do skrzynki przy drzwiach wejściowych lub
            • potwierdzenie ze swojego konta do celów rekrutacji.

Druk oświadczenia woli:

oswiadczenie woli zapisu

Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mail: ps73@um.bialystok.pl

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem

z listy kandydatów zakwalifikowanych.